Bize Sor


  Sormak İstediğiniz Bir Şey Var Mı ?

  Lütfen aşağıdaki soruları okuyunuz ve eğer cevabınızı bulamıyorsanız, lütfen sorunuzu bize iletin, size en kısa sürede cevap vereceğiz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bakır'ın diğer metallerden farkı nedir ?

  Bakır’ın en bilinen özelliği ısıyı eşit bir şekilde dağıtmasıdır.

  Bakır mutfak ürünlerinin tercih edilmesinin sebebi yemeği daha lezzetli ve sağlıklı bir şekilde hazırlamanızı sağlamasıdır.

  Bakır Anadolu kültüründe yer edinmiş ve yüz yıllardır kullanılmaya devam etmektedir.

  Bakır yenilenebilir bir metal olduğu için bakır mutfak eşyalarınızı uygun ücretler ile yenilemeniz mümkündür. Aynı zamanda kanserojen madde içermediği için de Türkiye’de sıkça tercih edilmektedir.

  Kalay hangi durumlarda gereklidir ?

  Kalay bakır için olmazsa olmaz yan metallerden birisidir. Tarihçesi MÖ 3000 yıllarına dayanmaktadır. Kalay korozyona karşı dirençlidir ve okside olmadığı için bakırın kaplamasında kullanılır.

  Bakır Eşyalarınızın kalaylanma süresinin geldiğini eğer ısı görmüş bir eşya ise kalayın iç kısımlarında yeşil , pembe renklerde çizikler veya deformeler olacaktır . Bu bakır eşyanızın kalaylanmaya ihtiyacı olduğunu gösterir.

  Cila ve Kalay yapıyor musunuz ?

  Eraslan Bakır olarak bizden aldığınız veya almadığınız tüm ürünlerinize kalay ve cila işlemi yapılmaktadır.

  İstanbul Fatih-Vefa da bulunan Fabrikamızda kalaylanacak ürünlerinizi 2-4 iş günü arasında teslim etmekteyiz.

  Özel ürün yapıyor musunuz ?

  Eraslan Bakır 50 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerini çözümsüz veya yanıtsız bırakmadığı gibi isteğiniz doğrultusunda aklınıza gelebilecek tüm ürünleri bakır olarak imalathanesinde üretmektedir. Özel siparişleriniz için Fatih-Vefa’da bulunan Şirket yerleşkemizi ziyaret etmenizi isteriz.